Як найняти адвоката в Україні, якщо ви проживаєте за кордоном

Опубліковано Mar 10, 2016 в Поради адвоката, Статті

Нерідке явище, коли українські емігранти або особи, які раніше були громадянами України та прийняли громадянство іншої держави стикаються з юридичними труднощами на своїй батьківщині, у зв’язку із чим звертаються до консульства України у відповідній державі їх перебування.

Такими труднощами можуть бути: оформлення спадщини, розірвання шлюбу, стягнення аліментів, поділ майна подружжя, позбавлення батьківських прав, усиновлення, визначення місця проживання дитини, різного роду майнові спори та угоди, а також отримання деяких документів в держаних установах.

Нажаль, консульство не має права надавати юридичні послуги з питань, що зазначені вище, тому єдиним виходом є пошук адвоката (юриста) в Україні.

Пошукові системи в Інтернеті сьогодні можуть запропонувати доволі довгий список веб-сайтів різних адвокатів та юридичних компаній, але звертатися треба тільки до того спеціаліста, який переважно спеціалізується на наданні правової допомоги у потрібній вам галузі права.

Обмінюватися підписаними екземплярами договорів про надання правової допомоги можна як шляхом поштового пересилання (DHL, Нова Пошта тощо), що займає від 2 до 5 діб, так і в електронному вигляді відповідними скан-копіями документів. Слід відмітити, що скан-копії договору мають юридичну силу лише в тому випадку, якщо такий пункт прописаний у договорі. Аналогічний спосіб застосовується і для обміну відповідними документами.

З оплатою гонорару та відповідних витрат адвоката (юриста) також не має жодних труднощів, оскільки на сьогоднішній день є безліч способів перерахувати кошти, як за допомогою банківського переводу на рахунок, так і шляхом різних платіжних систем: «Western Union», «Колібрі» тощо.

За останні п’ять років мною, як адвокатом, було успішно надано та надаються на даний момент дистанційно юридичні послуги громадянам та іммігрантам таких держав як США, Франція, Італія, Польща, Швейцарія, Великобританія. Серед завершених справ були: стягнення аліментів, усиновлення, розірвання шлюбу та поділ майна подружжя, оформлення спадщини, поновлення загублених документів, оформлення права власності, а також ряд юридичних консультацій з сімейного права.

Таким чином, не слід турбуватися про труднощі співробітництва з адвокатом дистанційно, оскільки таких труднощів просто немає.

Автор статті: адвокат Тетяна Олексіївна Проскура.

тел. (067) 659-51-28

тел. (095) 590-29-09